Välkommen till Viz Arkitektkontor AB

Hemsidan är under uppbyggnad. För tillfället finns endast våra kontaktuppgifter tillgängliga.

Viz Arkitektkontor AB
Renstiernas gata 12, 2tr
116 28 Stockholm
Tel.nr. 08 – 556 919 00

VD/ uppdragsansvarig
Anna Lindqvist
anna@vizark.se
tel.direkt 08 – 556 919 09
mobil 070 – 371 54 45

Uppdragsansvarig
Peter Olsson
peter@vizark.se
tel.direkt 08 – 556 919 11
mobil 070 – 686 33 22

Uppdragsansvarig
Jörgen Larsson
jorgen@vizark.se
tel.direkt 08 – 556 919 19
mobil 070 – 792 36 18

Henrik Frondell
henrik@vizark.se
tel.direkt 08 – 556 919 05
mobil 070 – 741 71 71

Filippo Massaro
filippo@vizark.se
tel.direkt 08 – 556 919 03
mobil 076 – 856 65 55

Jimmy Gustafsson (föräldraledig)
jimmy@vizark.se
tel.direkt 08 – 556 919 15
mobil 070 – 783 86 88

Jeff Nilsson
jeff@vizark.se
mobil 070 – 244 37 60

Emmy Andersson
emmy@vizark.se
tel.direkt 08 – 556 919 16
mobil 073 – 370 10 62

Mariam Jerjis
mariam@vizark.se
tel.direkt 08 – 556 919 18
mobil 070 – 493 89 16

Kristin Wahlfrid
kristin@vizark.se
tel.direkt 08 – 556 919 13
mobil 070 – 041 92 22

Kajsa Källmark
kajsa@vizark.se
tel.direkt 08 – 556 919 02

Hugo Sandström
hugo@vizark.se
tel.direkt 08 – 556 919 10

Ove Wisén
ove@vizark.se
tel.direkt 08 – 556 919 01
mobil 070 – 720 20 70